На Львівщині почався грибний сезон

Грибники Львівської області вже вирушили на “полювання”.

24.05.2023
На Львівщині почався грибний сезон

Фотографіями своїх знахідок поділилися учасники спільноти “Грибники Львівщини”.

Зокрема у лісі в Золочівському районі вже можна знайти білі гриби. Вони починають рости в травні або червні, а закінчується рясна поява грибних острівців пізньої осені – в жовтні-листопаді.

Також білий гриб сосновий вже є у Самбірському районі. Даний вид роду Білих часто можна зустріти біля старих сосен, біля підніжжя ялинок, дубів і каштанів.

На гриби вже можна вирушати і у Трускавецький ліс.

А ось такими знахідками поділилися грибники, які побували у селі Ступниця Дрогобицького району.

Знайти вже можна й трутовик сірчано-жовтий, який в народі називають «курячим грибом» або ж кулиною. Більшість видів цих грибів не вживають в їжу, але є серед них і їстівні. Цей гриб складається з безлічі капелюшків, які наростають вгору одна на іншу. Ніжок у трутовика практично немає, він просто росте на корі дерева.

Нагадаємо, на Львівщині з’явились перші літні гриби.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.