На Львівщині почався грибний сезон

Грибники Львівської області вже вирушили на “полювання”.

24.05.2023
На Львівщині почався грибний сезон

Фотографіями своїх знахідок поділилися учасники спільноти “Грибники Львівщини”.

Зокрема у лісі в Золочівському районі вже можна знайти білі гриби. Вони починають рости в травні або червні, а закінчується рясна поява грибних острівців пізньої осені – в жовтні-листопаді.

Також білий гриб сосновий вже є у Самбірському районі. Даний вид роду Білих часто можна зустріти біля старих сосен, біля підніжжя ялинок, дубів і каштанів.

На гриби вже можна вирушати і у Трускавецький ліс.

А ось такими знахідками поділилися грибники, які побували у селі Ступниця Дрогобицького району.

Знайти вже можна й трутовик сірчано-жовтий, який в народі називають «курячим грибом» або ж кулиною. Більшість видів цих грибів не вживають в їжу, але є серед них і їстівні. Цей гриб складається з безлічі капелюшків, які наростають вгору одна на іншу. Ніжок у трутовика практично немає, він просто росте на корі дерева.

Нагадаємо, на Львівщині з’явились перші літні гриби.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.