На Львівщині з’явились перші літні гриби

Цьогоріч перші збори грибів почались ще у травні.

16.05.2023
На Львівщині з’явились перші літні гриби
Скріншот

Про це повідомили у спільноті “Грибники Львівщини”.

Зокрема, 13 травня в одному з лісів Львівщини знайшли перші літні опеньки.

Зазначимо, опеньками в народі називають кілька видів грибів, які насправді належать до різних родів і сімейств. Ріднить їх те, від чого вони дістали свою назву – місця перебування: вони ростуть на пнях і на деревах – живих і відмерлих. Літні опеньки в народі називають липівками (липовими). Вони ростуть великими колоніями переважно на листяних породах дерев, особливо на гнилій і пошкодженій деревині. Розповсюджені по всій території України.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.