Канада випустила монету у формі української писанки

Усі прибутки, отримані від продажу монети, передадуть ініціативі “Український гуманітарний заклик”, що допомагає українцям, які постраждали від війни.

10.02.2023
Канада випустила монету у формі української писанки

Королівський канадський монетний двір повідомив про випуск срібняка з трипільськими мотивами. Його зобразили у формі української писанки.

Ця монета стала вже не першою “писанкою” у колекції канадського монетного двору й цього разу міститиме мотиви мистецтва трипільців. Так, на реверсі монети нанесені кольорові візерунки, а на аверсі — профіль королеви Єлизавети ІІ.

Окрім того, монета викарбувана із 31,82 г чистого срібла та має номінал у 20 канадських доларів. Її загальний наклад становить 7,5 тис. штук і був розпроданий за кілька днів.

 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.