В ГУР прокоментували події на бєлгородщині

У понеділок, 22 травня, у бєлгородській області рф пролунали вибухи, а згодом з’явилась інформація про прихід на територію області російських добровольців.

22.05.2023
В ГУР прокоментували події на бєлгородщині
Фото: умовне

Речник Головного управління розвідки Андрій Юсов назвав події, які 22 травня відбуваються у бєлгородській області росії, створенням “смуги безпеки” для захисту українців, передає “Суспільне”.

“Так, сьогодні “русский добровольческий корпус” та “Легион Свобода россии”, які складаються з громадян російської федерації розпочали операцію по звільненню цих територій бєлгородщини від так званого режиму путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення”, – сказав він.

Представник розвідки підкреслив, що операцію проводять виключно громадяни росії.

Нагадаємо, вдень 22 травня “русский добровольческий корпус”, бійці якого стверджують, що воюють на боці України, і легіон “Свобода росії” заявили про звільнення населеного пункту Козинка у бєлгородській області рф. Вони додали, що зайшли в російський Грайворон і закликали жителів прикордонних російських регіонів залишатись вдома і “не чинити опір”.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.