У росії ліквідували старшого оперативного угруповання “Бєлгород”

У розвідці не уточнюють, як саме загинув військовий рф. Водночас відомо, що у Бєлгородській області триває рейд “Російського добровольчого корпусу” і легіону “Свобода росії”, які воюють на боці України.

05.06.2023
У росії ліквідували старшого оперативного угруповання “Бєлгород”

У російському селі Нова Таволжанка ліквідували російського полковника Андрія Стесєва. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Згідно з оперативною інформацією, в ніч з 04 на 05 червня в населеному пункті Нова Таволжанка вбито полковника гвардії Стесєва Андрія Васильовича — старше оперативне угруповання Бєлгород”, — ідеться в повідомленні ГУР.

У розвідці зазначають, що раніше він обіймав посаду командира 104 десантно-штурмового полку ВДВ рф.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.