У росії запропонували визнати банани соціально значущим продуктом

Це пов’язано з бажанням знизити ціни на банани, що різко підвищилися.

22.05.2023
У росії запропонували визнати банани соціально значущим продуктом
Фото: умовне

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на протокол наради урядової комісії з економічного розвитку.

Міністерству економічного розвитку росії запропонували визнати банани соціально значущим продуктом у рамках робочої групи з митного регулювання та заходів у відповідь у зовнішній торгівлі. Відомство також закликали вивчити питання про тимчасове обнулення ставки мита на товар і повідомити про це на наступному засіданні підкомісії.

Зазначимо, обсяг постачання бананів до росії залишається на рівні 1,3-1,5 мільйона тонн на рік. Одним із найбільших імпортерів є Еквадор.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.