У Зеленського дорікнули Кличку через фотографії з місць падіння ракет

Мер Києва Віталій Кличко і деякі блогери опублікували фото збитої в Оболонському районі столиці російської ракети під час повітряної тривоги 29 травня.

29.05.2023
У Зеленського дорікнули Кличку через фотографії з місць падіння ракет

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що під час війни держава “не обмежувала свободу слова та не вводила цензуру”, але те, що чиновники розповсюджують критичну інформацію “схоже на злочинну недбалість”, а також на “зловживання інформацією, до якої у них є доступ ex officio”.

“Хайп дорожчий за життя? По всій країні – повітряна тривога та підвищений рівень небезпеки. Якими ще словами на 15-му місяці повномасштабної війни потрібно пояснювати кожному чиновнику ОВА, мерам та інстаграм-блогерам, що не можна публікувати роботу ППО, фотографії з місць падіння ракет, перелік об’єктів атаки та ін”, – написав Подоляк, не називаючи прізвищ.

Керівник ОП Андрій Єрмак також обурився публікації фото.

“Дещо дивує безвідповідальність деяких людей, які заради переглядів в соцмережах продовжують публікувати фото та відео роботи ППО. Ми постійно кажемо про загрози від таких дій та відповідальність за них. І ці загрози стосуються кожного”,наголосив керівник ОП, не називаючи прізвищ.  

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.