У Молдові впала збита російська ракета

Правоохоронці оточили район падіння ракети, щоб уникнути можливих небезпек, на місці працює слідча група.

31.10.2022
У Молдові впала збита російська ракета
Фото: МЗС Молдови

У Молдові біля кордону з Україною в районі населеного пункту Наславча вранці 31 жовтня впала збита російська ракета, повідомило молдовське Міністерство внутрішніх справ.

«Сьогодні вранці ракета, збита українською зенітною системою, впала в північній частині міста Наславча в Республіці Молдова, що на кордоні з Україною. Постраждалих наразі немає, але у кількох будинках у Наславчі вибиті вікна», – коментує МВС Молдови. 

«Українська влада повідомила, що сьогодні вранці була здійснена атака безпілотників на дамбу Дністровськ-1 на території України, що розташована на відстані 10 км від дамби Наславча… Українська влада заявляє, що загрози повені немає», – додали у відомстві.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.