Окупанти вивезли половину мешканців одного з сіл на Луганщині

Ворог заблокував для “фільтраційних заходів” село Половинкине на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

03.01.2023
Окупанти вивезли половину мешканців одного з сіл на Луганщині

Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Село взяли в оточення й заблокували в’їзд та виїзд. Причиною стали успішні прильоти по позиціях росіян, в яких окупанти звинувачують місцеве населення. 

Відомо, що в результаті рейду вже 30 мешканців села було репресовано й вивезено до Луганська.

У ЦНС зазначають, що до мешканців села застосовується “колективна відповідальність”.

“При цьому ворог перебуває в пастці своїх ілюзій й не розуміє, що на ТОТ майже кожен мешканець може повідомити про їх позицію, бо вони окупанти, а не “визволителі”. Відповідно такі заходи не принесуть результату”, – підсумували в Центрі. 

Нагадаємо, напередодні Нового року окупанти обмежили пересування між селами в Запорізькій області, аби знизити витік інформації щодо їх розміщення.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.