ГУР спростувало інформацію про затримання агентів спецслужб України у Криму

Російська фсб заявила про нібито затримання у тимчасово анексованому Криму агентів української розвідки, які нібито готували теракт.

05.05.2023
ГУР спростувало інформацію про затримання агентів спецслужб України у Криму
Фото: умовне

Про це заявив представник ГУР МО Андрій Юсов.

«Заяви російської фсб про начебто затримання агентів спецслужб України на території окупованого Криму − чергова ворожа дезінформація», – повідомив Юсов.

За його словами, такі «вкиди» свідчать про те, що російський режим боїться України та її спецслужб, в тому числі й розвідувальних.

«І правильно робить, тому що розплата за всі воєнні злочини обов’язково буде. Найбезпечніший шлях для них — добровільно здатись у руки українському правосуддю», — резюмував Юсов.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.