Кирило Буданов підтримав проведення “Форуму російської опозиції” у Львові

Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що такі заходи “наближають кінець режиму Путіна”.

24.05.2024
Кирило Буданов підтримав проведення “Форуму російської опозиції” у Львові
Начальник Головного управління розвідки (ГУР) України Кирило Буданов

Як повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки, в роботі заходу взяли участь “представники політичної та озброєної опозиції до путінського режиму”, включно з делегатами від добровольчих підрозділів, які входять до складу Сил оборони України.

Начальник ГУР Кирило Буданов підтримав проведення такого заходу як одного з проявів боротьби проти кремлівської диктатури, що також сприяє перемозі України над державою-агресором.

“Подібні події наближають кінець режиму Путіна і сприяють консолідації всіх сил, метою яких є повалення диктатури в РФ і поразка кремля у війні проти України”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22-23 травня на Форумі були присутні понад 40 осіб, серед яких – радник Офісу президента Михайло Подоляк, нардеп Олег Динда,представники легіону «Свобода Росії», «Російського добровольчого корпусу», «Сибірського батальйону» та представники так званої російської опозиції.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.