Фонд Козицького передав чергову партію дронів-камікадзе для ЗСУ

Загальна кількість дронів, яку Фонд передав для потреб фронту — 1 тис. 550 штук.

11.04.2024
Фонд Козицького передав чергову партію дронів-камікадзе для ЗСУ

БО “Благодійний фонд Козицького” передала 50 FPV дронів — камікадзе для потреб ГУР, а саме для Міжнародного легіону, який виконує бойові завдання у повітрі, на землі та під водою, повідомляє Lviv.mеdia.

“Це 7 дюймові карбонові безпілотники. Дальність їхнього польоту — 16 км, корисний вантаж — 1,5 кг. А ще слід зазначити, що понад 50% складових цих дронів зроблено в Україні”, — розповів представник Фонду Степан Козицький.

Степан Козицький також додав, що дрони виготовляли спеціально на замовлення Фонду.

Нагадаємо, у січні благодійний фонд Козицького передав Силам Оборони 50 FPV дронів-камікадзе та два квадрокоптери DJI Mavic 3 на понад 1,5 млн грн. Безпілотники отримає 3-й Луганський прикордонний загін імені Героя України полковника Євгена Пікуса. А загальна кількість дронів, яку Фонд передав для потреб фронту, складає 1550 штук.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.