Зі Львівщини на фронт передали 50 дронів-камікадзе та два квадрокоптери

50 FPV дронів-камікадзе та 2 квадрокоптери DJI Mavic 3 на понад 1,5 млн грн передав Благодійний фонд Козицького 3 Луганському прикордонному загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса

01.01.2024
Зі Львівщини на фронт передали 50 дронів-камікадзе та два квадрокоптери

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За його словами, важливо було передавати не просто дрони, а й знання, як ефективно ними користуватися, тому інструктори фонду провели навчання для воїнів, і вже найближчим часом вони покажуть свою вправність на полі бою.

Окрема вдячність обласній організації ФСТ «Динамо» України на чолі з Сергієм Колмаковим за вчинок гідності та патріотизму: весь призовий фонд за перемогу у міжнародному ватерпольному турнірі, а це 42 тис. грн, організація ветеранів спорту перерахувала на потреби прикордонників. А також ГО «Громада в дії» – за тепловізори та чергову партію відеореєстраторів для наших захисників кордону. Ігор Дулин, Степан Веселовський, Юрій Огоновський, Олег Шпур, Петро Кузьмин, Юрій Шкварка, Олександр Матвійчук, Ольга та Віктор Чехи, вам також величезна вдячність за системну підтримку українських прикордонників і воїнів на різних ділянках передової”, – йдеться у повідомленні.

“Щодня памʼятаємо не лише про те, хто наш ворог, а й насамперед – за що й за кого ми боремося. І включаємося, хто чим може, щоб підсилити наших оборонців, та знесилити окупантів. За 9 місяців тільки в межах проєкту «Пташки Перемоги» на фронт передали 2700 дронів. Дякую всім причетним до цієї та інших ініціатив, спрямованих на нашу головну мету. Далі – більше. У єдності і до перемоги!” = підсумував Козицький.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.