В ГУР прокоментували вибух залізниці в Криму

Цю залізницю окупанти використовували для перевезення зброї.

18.05.2023
В ГУР прокоментували вибух залізниці в Криму

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в етері телемарафону заявив, що інфраструктура Криму нормально і безпечно запрацює тоді, коли півострів повернеться до України, а поки там російські терористи – “спокою не буде”.

“По тих коліях перевозять, зокрема, зброю, боєприпаси, бронетехніку та інші засоби, які використовуються для загарбницької війни проти України. Для того, щоб вбивати цивільних українців і українських захисників. Цілком природно, що ці колії не витримали, стомилися і тепер на деякий час не функціонують”, – сказав він.

Росіяни, за його словами, використовують Крим як логістичний хаб і транспортний вузол для перекидання живої сили та техніки на окуповані території українського півдня. Сам контингент росіян в Криму залишається незмінним.

Юсов додав, що в Криму окупантам найбільше заважає місцеве населення, яке після повномасштабного вторгнення має надію на повернення Україною Криму та програш росії.

Він розповів, що зараз росіяни посилюють фільтраційні заходи. Це може означати, що окупанти не довіряють місцевому населенню.

Юсов додав, що гауляйтери та окупаційне керівництво півострова починають продавати свою нерухомість і вивозити сім’ї з Криму, попри заяви пропагандистів, що все “йде по плану”.

Нагадаємо, 18 травня в окупованому Криму через вибух на залізниці з колій зійшли вагони з зерном.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.