Бійці ЗСУ показали бої за Бахмут. Відео

Бої у місті Бахмут в Донецькій області тривають.

14.04.2023
Бійці ЗСУ показали бої за Бахмут. Відео

“Ще один день боротьби за місто-фортецю Бахмут. Місто, де проведена хвилина дорівнює рокам, а бої за кожну позицію, можна порівнювати з повноцінними спецопераціями.

Наш ворог оснащений, підступний і не шкодує ні боєприпасів, ні життів своїх. Але бійці 251 батальйону гідно дають відсіч і, не зважаючи на виснаження, тримають стрій”, – пишуть у соцмережах 251 батальйону ТРО ЗСУ.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.