Українські військові почали штурм у районі Бахмута, – речник ЗСУ

Українські сили в районі Бахмута почали атаку на російських окупантів, скориставшись ротацією росіян.

09.06.2023
Українські військові почали штурм у районі Бахмута, – речник ЗСУ

Про це повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

«Ми, скориставшись тим, що ворог проводить ротаційні заходи, тим, що ті підрозділи, які заходять у місто, недостатньо знають місцевість, завдали ударів. Уже кілька днів проводимо штурмові дії. За добу наші підрозділи просунулися на деяких ділянках на 1,2 км», — сказав він в ефірі національного телемарафону.

За його даними, за добу було 368 обстрілів, 15 бойових зіткнень і п’ять авіанальотів. Унаслідок боїв було знищено 120 росіян, 163 дістали поранення, 11 потрапили в полон.

Нагадаємо, заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що ворог на Бахмутському напрямку перейшов до оборони, намагаючись утримати займані позиції. Наразі ворог стягує свої резерви на цей напрямок з глибини для захисту.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.