Українець став кращим студентом світу за версією премії Global Student Prize

Він виграв 100 тисяч доларів за розробку роботів для розмінування.

21.09.2022
Українець став кращим студентом світу за версією премії Global Student Prize

17-річний український студент Ігор Клименко став кращим студентом світу за версією престижної Всесвітньої премії Global Student Prize. Про це повідомляють організатори премії Varkey Foundation.

Відомо, що останні два роки хлопець працює над проектом Quadcopter Mines Detector, який вже презентував на міжнародних конкурсах, а також отримав від України два патенти на свій пристрій.

Повідомляється, що Ігор планує займатися масовим виробництвом роботів, які допоможуть зберегти життя людей. Премію Global Student Prize студент збирається направити на розвиток своїх винаходів.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.