На Закарпатті контрабандист намагався дронами відправити сигарети до Угорщини

Він використовував чотири безпілотники.

02.06.2023
На Закарпатті контрабандист намагався дронами відправити сигарети до Угорщини
Фото: ДПСУ

32-річного контрабандиста застали безпосередньо перед підготовкою безпілотників до вильоту, повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України. 

На околиці села в Берегівському районі Закарпаття прикордонники виявили чотири безпілотні літаки, 3 пульти управління, 2 ноутбуки, 26 змінних батареї, 20 змінних гвинтів, а також автомобіль «Ауді», яким контрабандист привіз своє «устаткування» до місця злету та останнього приземлення.  На ноутбуках було закладено маршрут польоту на територію Угорщини. 

Поряд також знаходилися 3360 пачок сигарет, розфасовані у 21 пакунок. 

“При цьому на деяких літаках були нанесені зображення українського прапора та герба, можна лише уявити, які наслідки міг спричинити інцидент з безпілотником з українською символікою на території Угорщини”, – зазначають прикордонники. 

Правоохоронці передали до територіального управління БЕБ у Закарпатській області повідомлення про ознаки злочину за ст. 204 ККУ (контрабанда). Чоловіку загрожує штраф.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.