Повітряні сили оголосили набір курсантів для навчання на нових західних системах ППО

Курсантів набирають у Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

24.02.2023
Повітряні сили оголосили набір курсантів для навчання на нових західних системах ППО
Фото: умовне

Повітряні сили України оголошують набір курсантів для навчання на зенітних ракетних системах IRIS-T, NASAMS, Patriot, SAMP/T. Про це Командування оголосило 24 лютого.

Систем ППО ставатиме дедалі більше, а згодом вони повністю замінять старий парк радянської техніки.

“Саме тому Повітряним силам потрібні вмотивовані захисники та захисниці, здатні опанувати цю зброю і стати на оборону країни. Це майданчик для перспективної та високооплачуваної служби”, — заявили в Командуванні.

Курсантів набирають у Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Наразі військовий виш розосереджений по всій Україні, але навчання відбувається як в Україні, і за кордоном. У період воєнного часу туди можна вступити за спрощеною процедурою.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.