Кулеба запропонував Зеленському розірвати дипвідносини між Україною та Іраном

Україна може ухвалити рішення про розрив дипломатичних відносин з Іраном у будь-який момент в залежності від поведінки Тегерану.

03.02.2023
Кулеба запропонував Зеленському розірвати дипвідносини між Україною та Іраном

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив в інтерв’ю ВВС Україна.

Кулеба зазначив, що не знає, хто стоїть за вибухами на іранських заводах, що сталися наприкінці січня. Він додав, що Україна історично нічого злого Ірану не зробила. Натомість країна почала постачати дрони-камікадзе росії для агресії проти України. Кулеба підкреслив, що Іран перетнув межу.

“Це наш сигнал Ірану – яким би вигідним не здавалося вам співробітництво з Росією проти України, запевняємо вас, що негативні наслідки цього співробітництва в рази перевищать будь-яку вигоду. Далі вже рішення Ірану, як їм діяти”, – сказав міністр.

Кулеба також зазначив, що він вніс на розгляд президенту Володимиру Зеленському пропозицію про розрив дипломатичних відносин з Іраном. За його словами, це питання є абсолютно відкритим.

“Рішення може бути ухвалене в будь-який момент в залежності від подальшої поведінки Ірану”, – додав він.

Нагадаємо, вночі 29 січня в Ірані на низці стратегічних об’єктів прогриміли вибухи. Міноборони країни стверджує, що було здійснено атаку безпілотниками. Зокрема, в Ісфахані вибух стався на заводському складі з боєприпасами.

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк після вибухів в Ірані зазначив, що від наслідків війни проти України не вбережуться ні її автори, ні співучасники. Після цього в Ірані спробували погрожувати Україні.

Додамо, що Україна розірвала дипвідносини з росією 24 лютого.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.