США запровадили санкції проти компаній, які допомагають Ірану у виробництві дронів

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти шести компаній та однієї людини, які допомагали Ірану отримувати обладнання для виробництва безпілотників.

20.04.2023
США запровадили санкції проти компаній, які допомагають Ірану у виробництві дронів
Фото: умовне

Про це повідомили в Офісі контролю за іноземними активами (OFAC).

Санкції США спрямовані проти керівника іранської компанії Pardazan System, яка перебуває під обмеженнями з 2018 року, Намада Армана, а також підставних компаній і постачальників цієї компанії в Ірані, Малайзії, Гонконгу та Китаї, які забезпечували закупівлю товарів і технологій для Pardazan Systems.

Крім того, обмежувальні заходи американського Мінфіну стосуються громадянина Ірану Мехді Хошгадама, який є виконавчим директором Pardazan Systems і є відповідальним за обхід компанією санкцій.

“Мережа, проти якої введені обмеження, закуповувала товари та технології для уряду Ірану та його оборонної промисловості й програм БПЛА. Мінфін США надалі запроваджуватиме санкції проти зусиль Ірану, спрямованих на закупівлі військових засобів, які посилюють регіональну небезпеку та глобальну нестабільність”, – заявив заступник міністра фінансів США з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон. 

Нагадаємо, раніше США запровадили санкції проти восьми керівників іранського виробника безпілотників.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.