ЗСУ ліквідували російського генерала

Сєргєй Горячов у різний час очолював контингент російських окупантів у Придністров’ї, командував мотострілецькою бригадою західного військового округу рф, 201-ю військовою базою у Таджикистані.

13.06.2023
ЗСУ ліквідували російського генерала

Російські пропагандисти у ніч на 13 червня заявили про ліквідацію начальника штабу 35-ї загальновійськової армії зс рф генерал-майора Сєргєя Горячова. 

«Унаслідок ракетної атаки противника загинув начальник штабу 35-ї загальновійськової армії генерал-майор Сєргєй Горячов», — ідеться у Telegram-каналі пропагандиста Юрія Котьонка.

За словами українського воєнного кореспондента Андрія Цаплінєнка, якщо ця інформація відповідає дійсності, то Горячов — «один із найвищих воєначальників, які були знищені українськими військами від початку російського вторгнення». 

На початку російського повномасштабного вторгнення в Україну окупаційний воєначальник був командиром 5-ї танкової бригади. Потім Горячов отримав звання генерал-майора, його призначили начальником штабу 35-ї армії східного військового округу сухопутних військ зс рф.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.