ЗСУ просунулися на кілометр в районі Вугледара

У межах оборонної операції в районі міста Вугледар на Донеччині ЗСУ покращують тактичне положення.

15.06.2023
ЗСУ просунулися на кілометр в районі Вугледара

Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

«У рамках оборонної операції в районі міста Вугледар тривають заходи тактичного положення. Так, наші підрозділи і війська просунулись у бік противника до 1 км», – поінформував речник.

Водночас за його словами, ворог обстріляв Вугледар, Водяне, Курахове, Максимівку, Єлизаветівку, Причистівку, Вемівку, Велику Новосілку, Вільне поле. Крім того, ворог завдав авіаудару поблизу н.п. Золота Нива. Найбільше штурмів ворог здійснив на Мар’їнському напрямку – 13, на Авдіївському – 9, на Вугледарському – 2.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.