Зеленський запровадив санкції щодо 438 осіб, серед них – донька Шойгу

Президент Володимир Зеленський підписав укази про запровадження ще двох санкційних списків проти громадян росії та Білорусі.

16.04.2023
Зеленський запровадив санкції щодо 438 осіб, серед них – донька Шойгу

Про це йдеться в указах президента №227/2023 та №228/2023.

Так, під санкції потрапила Шойгу Ксенія Сергіївна — молодша донька міністра оборони рф сергія шойгу, президентка Федерації тріатлону росії, яка також працювала у російському «Газпромбанку» й Торговельно-промисловій палаті рф.

Зеленський запровадив проти неї санкції на 50 років. До них, зокрема, входять такі обмеження:

  • обмеження/припинення торговельних операцій, транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України;
  • запобігання виведенню капіталів за межі України;
  • анулювання або зупинення ліцензій, дозволів для діяльності в Україні;
  • заборона передання технологій, прав на об’єкти інтелектуальної власності;
  • припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх та спортивних контактів, розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами;
  • відмова в наданні/скасування віз, застосування інших заборон в’їзду на територію України;
  • анулювання офіційних візитів, засідань, переговорів з питань укладення договорів чи угод;

Також президент запровадив санкції проти понад 80 російських спортсменів і представників спортивних організацій. Також у списку опинилися громадяни Білорусі, наприклад міністр спорту й туризму Білорусі Сергій Ковальчук, і громадяни України, які отримали посади в самопроголошених «Л/ДНР».

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.