Суд передав державі активи підсанкційного ПАТ «Роствертол», які зберігалися на заводі ЛОРТА

Вищий антикорупційний суд конфіскував комплектуючі до гвинтокрилів Мі-28, яке державне підприємство «Львівський державний завод «Лорта» виробляло для російського ПАТ «Роствертол» імені Б.М. Слюсаря.

28.09.2023
Суд передав державі активи підсанкційного ПАТ «Роствертол», які зберігалися на заводі ЛОРТА

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

27 вересня колегія суддів ВАКС задовольнила позовні вимоги Міністерства юстиції України до Ростовського вертолітного виробничого комплексу ПАТ «Роствертол» та застосувала до нього санкцію.  Санкція передбачає конфіскацію активів в дохід держави.

Йдеться про комплектування до гелікоптерів (21 комплект) у рамках контракту від 2011 року, укладеного між Роствертолом та українським держпідприємством «Львівський державний завод «Лорта».

Комплекти обладнання до гелікоптерів зберігаються на львівському заводі.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана учасником справи та/або її представником до Апеляційної палати ВАКС протягом наступних п’яти днів.

Нагадаємо, СБУ викрила колишнього керівника Львівського державного заводу «ЛОРТА» Володимира Чауса на розкраданні виготовлених з цінних металів запчастин до комплексів ППО.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.