На Львівщині конфіскували активи російського оборонного підприємства на 5,5 млн доларів

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції щодо передачі в дохід України продукції російського підприємства ПАТ “Роствертол”.

04.10.2023
На Львівщині конфіскували активи російського оборонного підприємства на 5,5 млн доларів

Як повідомляє пресслужба СБУ, мова йде про партію комплектуючих для систем управління бойовими гелікоптерами, яку один із львівських заводів виготовив для Ростовської компанії за контрактом від 2011 року.

Зазначається, що загальна вартість вилученої продукції становить майже 5,5 млн доларів.

“Відомо, що ПАТ “Роствертол” є одним з ключових підприємств військово-промислового комплексу РФ, яке виробляє гвинтокрили для окупаційних угруповань. Російська компанія сподівалась отримати своє замовлення з українського заводу ще у 2014 році, до початку вторгнення країни-агресора. Однак, контррозвідники СБУ заблокували передачу вертолітних комплектуючих до РФ”, – йдеться у повідомленні.

Після конфіскації вилученої продукції Служба безпеки ініціюватиме передачу технологічних складових на користь виробництва озброєнь для ЗСУ.

Нагадаємо, СБУ викрила колишнього керівника Львівського державного заводу «ЛОРТА» Володимира Чауса на розкраданні виготовлених з цінних металів запчастин до комплексів ППО.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.