З Молдови депортували двох іноземців за підозру в підривній діяльності

Чоловіки є вихідцями з різних країн і мали зв’язки із диверсійними центрами з-за кордону.

27.02.2023
З Молдови депортували двох іноземців за підозру в підривній діяльності

Служба розвідки Молдови затримала двох іноземців за звинуваченням у підготовці диверсій, йдеться в заяві керівництва цієї установи.

“Під виглядом простих туристів вони брали участь у зборі розвідувальної інформації з метою реалізації плану дестабілізації внутрішньої ситуації в країні, в тому числі щодо насильницької зміни конституційного ладу в Республіці Молдова”, — йдеться у повідомленні Служби розвідки.

Зокрема, ймовірні диверсанти збирали дані про державні установи та об’єкти критичної інфраструктури, брали  активну участь у моніторингу та документуванні суспільно-політичних процесів і акцій протесту, організованих у столиці окремими політичними силами.

У розвідці додали, що обидва іноземці були визнані небажаними особами в Молдові терміном на 10 років і видворені з її території.

13 лютого, президентка Молдови Мая Санду заявила, що росія планує захопити урядові будівлі та змінити владу в країні. За кілька днів до цього президент України Володимир Зеленський, розповів про отримані українською розвідкою плани рф зі здійснення диверсійної діяльності у Молдові. Вони полягали у використанні вихідців із Сербії, білорусі, росії та Чорногорії з військовою підготовкою для нападу на державні установи.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.