У Молдові підтвердили слова Зеленського про плани рф захопити аеропорт в Кишиневі

Напередодні Зеленський заявив в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt, що росія давно планувала змінити владу та влаштувати провокації у Молдові, про що він уже попередив президента Маю Санду. Однак Молдова і рф не мають спільного кордону, а росіяни могли перекидати своїх військових лише в аеропорт у Кишиневі.

21.02.2023
У Молдові підтвердили слова Зеленського про плани рф захопити аеропорт в Кишиневі

Прем’єр-міністр Дорін Речан підтвердив слова президента України Володимира Зеленського про те, що рф планує захопити аеропорт у Кишиневі для перекидання військових до Молдови, повідомляє Moldova1.

“Є кілька сценаріїв дестабілізації. Вони включають кілька деталей, зокрема й ті, про які ви згадали, цитуючи слова президента Зеленського”, — сказав прем’єр Молдови.

Однак, як запевнив Речан, молдовські органи готові впоратися із цими викликами.

Він наголосив, що Молдова значно посилила свої можливості після спроб дестабілізувати ситуацію в країні минулої осені, тому влада зараз готова “до різних сценаріїв, спрямованих на безпеку Республіки Молдова”.

“Наша мета — забезпечити мир і стабільність у країні, зокрема й придністровського регіону. Молдова виступає за мирне врегулювання придністровського конфлікту, і ми повинні узгоджувати наші цілі для досягнення миру та безпеки”, — сказав прем’єр.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.