В Україну терміново треба постачати більше важкої зброї – Генсек НАТО

Захід повинен надати Україні більше військової допомоги.

24.01.2023
В Україну терміново треба постачати більше важкої зброї – Генсек НАТО
Фото: Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав про це в ефірі німецького телеканалу Welt, повідомляє Spiegel.

На запитання про те, чи вітатиме він схвалення Німеччиною оголошеного Польщею постачання танків Leopard в Україну, Столтенберг сказав: “Мій меседж полягає в тому, що союзники повинні постачати більше, повинні постачати важче обладнання та бойові системи в Україну. І це абсолютно терміново”.

Він привітав усі заяви союзників про бойові танки для ЗСУ.

“Якщо ми дійсно хочемо отримати рішення, за якого Україна виживає як суверенна та вільна країна, то діяти таким чином абсолютно необхідно”, – наголосив він. 

Нагадаємо, президент Євроради закликав надати Україні танки, а також інші необхідні види озброєння.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.