В Івано-Франківську для укриттів закуплять електронні замки

Для 96 укриттів, які розміщені у житлових будинках, закуплять електронні замки. Вони автоматично відмикатимуться під час оголошення повітряної тривоги.

15.08.2023
В Івано-Франківську для укриттів закуплять електронні замки

Як повідомляє “Суспільне”, про це розповів заступник міського голови Руслан Гайда.

З його слів, вартість одного замка становить приблизно 10 тис. грн. Гроші на їхнє придбання виділять з міського бюджету.

“Найбільша проблема в тому, що в укриттях в житловому фонді має бути цілодобовий доступ. Є такі моменти, що під час повітряної тривоги мешканці замкнули сховище, а ключ десь не можуть знайти. Ми опрацювали це питання, вивчили його і будемо на ці 96 укриттів через наш “Комфортний дім” закуповувати електричні замки. Під час тривоги на них приходитиме сигнал і вони автоматично відмикатимуться”, — розповів Руслан Гайда.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.