Уряд пропонує збільшити оборонні видатки на понад 500 мільярдів

Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт про збільшення видатків з державного бюджету на 537 мільярдів гривень. Майже всі кошти підуть на сектор безпеки і оборони.

13.03.2023
Уряд пропонує збільшити оборонні видатки на понад 500 мільярдів
Фото: умовне

Про це 13 березня повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

З цих коштів понад 518 мільярдів гривень уряд пропонує додатково спрямувати на сектор безпеки й оборони та ще на 19 мільярдів збільшити резервний фонд.

“Це сприятиме посиленню нашої обороноздатності та зупиненню російської агресії. Завдяки підтримці наших міжнародних партнерів ми знайшли додаткові фінансові можливості, щоб підтримати нашу армію”, – написав Шмигаль.

У проєкті закону додаткові кошти пропонують спрямувати на виплати військовим, закупівлю військової та спеціальної техніки, обладнання тощо.

Далі законопроєкт мають подати на розгляд Верховної Ради.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.