Уряд пропонує збільшити оборонні видатки на понад 500 мільярдів

Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт про збільшення видатків з державного бюджету на 537 мільярдів гривень. Майже всі кошти підуть на сектор безпеки і оборони.

13.03.2023
Уряд пропонує збільшити оборонні видатки на понад 500 мільярдів
Фото: умовне

Про це 13 березня повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

З цих коштів понад 518 мільярдів гривень уряд пропонує додатково спрямувати на сектор безпеки й оборони та ще на 19 мільярдів збільшити резервний фонд.

“Це сприятиме посиленню нашої обороноздатності та зупиненню російської агресії. Завдяки підтримці наших міжнародних партнерів ми знайшли додаткові фінансові можливості, щоб підтримати нашу армію”, – написав Шмигаль.

У проєкті закону додаткові кошти пропонують спрямувати на виплати військовим, закупівлю військової та спеціальної техніки, обладнання тощо.

Далі законопроєкт мають подати на розгляд Верховної Ради.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.