У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ

У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція “Гроші на ЗСУ”. Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.

30.03.2024
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ

Різкій критиці було піддано існуючу поведінку посадовців, котрі витрачають кошти на все що завгодно, окрім захисту країни та допомоги військовим – ремонти доріг, майданчиків, кабінетів чиновників, купівлю коштом бюджету квітів.

Окремо учасники акції наголосили на своїй боротьбі зі зловживаннями посадовців ЛМР – розповідали про різні види “махінацій” Анілрія Івановича і його підлеглих, про свої звернення до правоохоронців щодо виявлених порушень і реакцію захисників закону (реакція є, але хотілось би значно більшого, тож активісти продовжать надавати факти порушень закону чиновниками ратуші).

На завершення мітингарі пообіцяли не припиняти боротьбу і мітингувати до наведення порядку в ЛМР і виконанні їхньої вимоги про 20% на ЗСУ.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.