У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ

У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція “Гроші на ЗСУ”. Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.

30.03.2024
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ

Різкій критиці було піддано існуючу поведінку посадовців, котрі витрачають кошти на все що завгодно, окрім захисту країни та допомоги військовим – ремонти доріг, майданчиків, кабінетів чиновників, купівлю коштом бюджету квітів.

Окремо учасники акції наголосили на своїй боротьбі зі зловживаннями посадовців ЛМР – розповідали про різні види “махінацій” Анілрія Івановича і його підлеглих, про свої звернення до правоохоронців щодо виявлених порушень і реакцію захисників закону (реакція є, але хотілось би значно більшого, тож активісти продовжать надавати факти порушень закону чиновниками ратуші).

На завершення мітингарі пообіцяли не припиняти боротьбу і мітингувати до наведення порядку в ЛМР і виконанні їхньої вимоги про 20% на ЗСУ.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.