Україна вже має три гарантовані батареї Patriot – Зеленський

Україна отримає батарею Patriot ще від Нідерландів. Вона стане третьою гарантованою зенітно-ракетною системою для захисту неба над Україною.

18.01.2023
Україна вже має три гарантовані батареї Patriot – Зеленський
Фото: Володимир Зеленський

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час звернення наприкінці 328-го дня війни.

“Саме сьогодні прозвучала дуже важлива новина від Прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте… Україні буде надана ще одна батарея Patriot. Дякую, Марку! Тобто маємо вже три гарантовані батареї. Але це тільки початок. Працюємо над новими рішеннями для зміцнення нашої ППО”, – сказав він.

Нагадаємо, Україна отримає ППО Patriot від США та Німеччини.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.