У Зеленського пояснили, як Україна зриває стратегічний план кремля

Радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що оборона Бахмута на Донеччині має стратегічне значення для України.

21.04.2023
У Зеленського пояснили, як Україна зриває стратегічний план кремля

Про це представник ОП написав у своєму Twitter.

Подоляк наголосив, що вже понад дев’ять місяців українські захисники б’ються за місто. За його словами, перш за все ця боротьба зриває плани Кремля щодо окупації Донбасу та виходу до кордонів Луганської та Донецької областей.

“Про головне. Оборона Бахмута має стратегічне значення. Україна вже понад 9 місяців стримує наступальний потенціал Росії. ЗСУ знищують найбільш професійні підрозділи ворога та зривають ключовий план Кремля – вихід до кордонів Луганської та Донецької областей. Все інше – згодом”, – наголосив у своєму дописі Подоляк. 

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.