Львівська ОВА скерувала 250 млн грн на підтримку військових формувань та зміцнення оборони

Начальник ЛОВА Максим Козицький розповів, куди спрямували залишки коштів обласного бюджету 2023 року

19.03.2024
Львівська ОВА скерувала 250 млн грн на підтримку військових формувань та зміцнення оборони

Зокрема, кошти виділили на підтримку сил оборони та створення умов для лікування і реабілітації тих, хто постраждав через напад pociї, повідомляє пресслужба ЛОВА.

Найбільша частка – 250 млн грн – пішла на реалізацію обласної програми «Безпечна Львівщина», насамперед на підтримку військових формувань та зміцнення системи територіальної оборони.

Понад 174 млн грн скерували на завершення ремонту у двох медзакладах Львівщини, де лікують українських захисників.

Ще 19 млн грн Управління молоді та спорту Львівської ОВА інвестує у створення належних умов для реабілітації воїнів, зокрема у межах проєкту «Ліга Нескорених», а це – спортивні можливості, інфраструктура, реабілітація спортом – ціла екосистема ветеранського спорту. Також йдеться про заснування Львівського обласного центру ветеранського та адаптивного спорту.

5 млн грн Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА спрямує на допомогу ветеранам, які хочуть започаткувати бізнес в агросекторі.

«Те, що я перелічив, – 88% від вільних залишків. Решту грошей скеруємо на соціальні проєкти», – зазначив Максим Козицький.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.