У так званій “днр” перестануть вивчати українську мову

Раніше її вивчали на факультативній основі.

01.06.2023
У так званій “днр” перестануть вивчати українську мову

Жоден клас у так званій “днр” не обрав українську мову у якості факультативу, заявив ватажок терористичної організації “днр” денис пушилін. Саме тому українську мову на території псевдоутворення більше не вивчатимуть.

Раніше повідомлялось, що в росії вже підготували підручник з української мови для молодших класів, а підготовка підручника для 5-9 – буде завершена до кінця року. Тоді ватажок псевдоутворення заявив, що ці книжки не будуть актуальні в так званій “днр”.

Зазначимо, 7 березня 2020 року угруповання “днр” вирішило, що українська мова більше не матиме статусу “державної” на частині Донецької області, яку контролюють російські гібридні сили. Як повідомляли сепаратистські ресурси, таке рішення на пропозицію ватажка угруповання дениса пушиліна внесли до “конституції” “депутати” так званої “народної ради днр”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.