На Львівщині судили чотирьох бойовиків “лнр” та “днр”

Троє мешканців Луганська та житель Донеччини добровільно перейшли на бік ворога.

31.05.2024
На Львівщині судили чотирьох бойовиків “лнр” та “днр”

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Зрадники вступили до незаконних збройних формувань «народної міліції» терористичних організацій «лнр» та «днр».

Чоловіки проходили службу у військових формуваннях, які входять до складу зс рф. Їх було зараховано на посади командира взводу, кулеметника, стрільця та гранатометника.

Обвинувачені пройшли повноцінну військову підготовку та здобули навички користування зброєю, опанували тактику ведення бою, здійснення штурму, наступу, відступу.

Командир взводу був відповідальний за безпеку місць дислокації армії рф та виконував накази та розпорядження військового керівництва, які надалі доводив підпорядкованому йому особовому складу.

В обов’язки кулеметника, стрільця та гранатометника входило охорона місць перебування військовослужбовців країни-окупанта, їх складів боєприпасів, караул території, а також облаштування та укріплення вогневих позицій зс рф для ведення бою. Окрім того – забезпечення особового складу продуктами харчування, питною водою та евакуювання поранених військовослужбовців держави-агресора.

З початку повномасштабного вторгнення воювали у населених пунктах Донецької, Херсонської, Запорізької, Луганської та Харківської областей. Їх діяльність була припинена у зв’язку із затриманням Силами оборони України.

Бойовиків визнали винними у державній зраді. Їм призначено покарання у вигляді 15 років тюрми з конфіскацією майна.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.