У росіянина на Львівщині конфіскували чотири земельні ділянки

Правоохоронці виявили ще майже 3 га землі на території Бродівської територіальної громади, які перейшли у власність громадянину РФ.

14.11.2023
У росіянина на Львівщині конфіскували чотири земельні ділянки

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Йдеться про чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходяться на території Бродівської територіальної громади. Їхня загальна площа становить близько 3 га.

Громадянин рф отримав у спадок вищевказані земельні ділянки. Проігнорувавши вимоги земельного законодавства України, упродовж року він не здійснив відчуження землі. В подальшому чоловік передав їх в оренду аграрній фірмі, за що отримував плату.

Нагадаємо, нещодавно у громадян Росії конфіскували понад 4 га землі на Львівщині. Їхню вартість оцінюють більш ніж у 10 млн грн.

 

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.