У пункті пропуску “Угринів” не пропускатимуть вантажівки у напрямку Польщі

На українсько-польському кордоні продовжується страйк польських фермерів. Відтак рух через пункти пропуску — ускладнений.

11.03.2024
У пункті пропуску “Угринів” не пропускатимуть вантажівки у напрямку Польщі

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

“Сьогодні (11 березня, – ред.) з 09:00 протестувальники не пропускатимуть вантажівки через пункт пропуску “Угринів” в напрямку Польщі. На виїзд з Польщі пропускатимуть по 4 вантажні автомобілі щогодини”, – йдеться у повідомленні.

Також 13 березня страйкарі планують поновити блокування руху вантажівок у напрямку пункту пропуск “Корчова-Краківець”, який розблокували 10 березня.

Нагадаємо, начальник Львівської ОВА Максим Козицький відреагував на заяви уряду Республіки Польща, який фактично підтримав своїх фермерів, що блокують кордони з Україною, не пускаючи українських перевізників до Польщі. Очільник області закликав підтримати українського виробника та купувати товари “Зроблено в Україні”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.