У Повітряних силах ЗСУ пояснили, як Patriot змінить хід війни

Ці комплекси на певних напрямках можуть бути ефективними проти бомбардувальників ТУ-22М3 чи екіпажів тактичної авіації РФ.

22.12.2022
У Повітряних силах ЗСУ пояснили, як Patriot змінить хід війни

Система протиповітряної оборони Patriot, яку США пообіцяли надати Україні в черговому пакеті оборонної допомоги для протистояння російській агресії, здатна змінити перебіг війни. Про це виданню “Радіо Свобода” заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Представник військових заявив, що ці зенітно-ракетні комплекси можуть допомогти “суттєво посилити” протиповітряну оборону України та створити ешелоновану систему ППО.

“Це дуже потрібна для України річ. Тому що Patriot давно мріяний у нашій стратегії подальшого розвитку Повітряних сил. Patriot – це далекобійна зброя, яка може вражати свої аеробалістичні цілі на відстані до 150 кілометрів. Ці комплекси на певних напрямках могли б допомогти відігнати авіацію подалі від наших кордонів, а саме бомбардувальники як ТУ-22М3 чи екіпажі тактичної авіації ворога”, – пояснив Ігнат.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.