У Повітряних силах прокоментували можливе пошкодження системи ППО Patriot

Одна ракета “Кинджал” не може знищити усю систему протиповітряної оборони Patriot.

17.05.2023
У Повітряних силах прокоментували можливе пошкодження системи ППО Patriot
Фото: умовне

Про це в етері телемарафону повідомив речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат.

За його словами, знищити Patriot ракетою «Кинджал» неможливо, оскільки уся система ППО не розміщується в одному місці.

За його словами, дивізіон — це командний пункт, в якому бойова обслуга відстежує повітряні цілі, отримує інформацію про повітряну обстановку в зоні своєї відповідальності та відпрацьовує повітряні цілі. Може працювати в ручному, напівавтоматичному та автоматичному режимі.

«Саме автоматичний режим роботи Patriot дозволяє йому без втручання людини збивати повітряні цілі, як це було тієї ночі», – розповів Ігнат.

Також Patriot має радар, який розташовується на віддалені. Ще ЗРК має до 8 пускових установок, у кожній з яких по 4 транспортно-пускових контейнери, які теж розташовані на певній відстані і забезпечують пуски ракет.

«Знищити систему якимось “Кинджалом” неможливо. Усе, що вони (росіяни — ред.) розповідають, нехай залишиться в архіві їхньої пропаганди», — зазначив Ігнат.

Нагадаємо, США не підтвердили повідомлення про пошкодження Patriot в Україні.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.