США не підтвердили повідомлення про пошкодження Patriot в Україні

Офіційний Вашингтон наразі не може підтвердити інформації про те, що в Україні після останнього ракетного обстрілу з боку росії була пошкоджена установка системи Patriot.

16.05.2023
США не підтвердили повідомлення про пошкодження Patriot в Україні

Про це заявив у вівторок координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає “Укрінформ”.

«Передусім, я не можу підтвердити ці повідомлення», – зазначив під час брифінгу в Вашингтоні високопоставлений представник адміністрації Байдена.

Водночас, за його словами, якби системі Patriot і було завдано шкоди, як, наприклад, іншим переданим в Україну зразкам озброєння, таким як гаубиці M777, і українці не змогли б провести ремонт на місці, США «безумовно допомогли б в цьому».

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.