США не підтвердили повідомлення про пошкодження Patriot в Україні

Офіційний Вашингтон наразі не може підтвердити інформації про те, що в Україні після останнього ракетного обстрілу з боку росії була пошкоджена установка системи Patriot.

16.05.2023
США не підтвердили повідомлення про пошкодження Patriot в Україні

Про це заявив у вівторок координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає “Укрінформ”.

«Передусім, я не можу підтвердити ці повідомлення», – зазначив під час брифінгу в Вашингтоні високопоставлений представник адміністрації Байдена.

Водночас, за його словами, якби системі Patriot і було завдано шкоди, як, наприклад, іншим переданим в Україну зразкам озброєння, таким як гаубиці M777, і українці не змогли б провести ремонт на місці, США «безумовно допомогли б в цьому».

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.