У Німеччині відреагували на вимогу України збільшити допомогу

У Берліні взяли до уваги слова заступника міністра закордонних справ України, експосла у ФРН Андрія Мельника щодо необхідності збільшити військову допомогу Україні.

25.04.2023
У Німеччині відреагували на вимогу України збільшити допомогу

Про це повідомив речник німецького уряду Штеффен Гебештрайт на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

«Ми взяли до уваги цю вимогу. Федеральний уряд, як і багато інших країн Європи та євроатлантичної спільноти, підтримує Україну відповідно до можливостей: політично, фінансово, гуманітарно, а також зброєю. Ми робимо те, що в наших силах», – заявив він.

Нагадаємо, Мельник напередодні заявив, що Україна вдячна союзникам за надану військову допомогу, однак щоб закінчити війну цього року, ЗСУ потрібно у 10 разів більше зброї. Він також закликав партнерів перейти «штучні червоні лінії» та виділити 1% ВВП на поставку зброї Україні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.