Чим займається Офіс шахтаря

Вже понад три місяці у Червонограді за адресою проспект Шевченка, 13 працює Офіс Шахтаря.

06.02.2024
Чим займається Офіс шахтаря

Громадський проєкт втілюється за ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького та його радника Ореста Кавецького. Що вдалося зробити за цей час – розповідають активісти Офісу, повідомляє “ДК ЗАХІД – Львів”.

У Офісі Шахтаря було проведено різні заходи. Наприклад, в листопаді минулого року понад 100 діток загиблих воїнів, мобілізованих та демобілізованих шахтарів мали змогу безкоштовно переглянути прем’єру мультфільму “Бажання”, який демонструвався в кінотеатрі “Сім’я”.

6 і 7 грудня у Офісі Шахтаря був святий Миколай, який понад 300 діткам роздавав солодкі подаруночки.

Реагуючи на проблемні питання родин шахтарів, Офіс Шахтаря, надіслав Червоноградському міському голові Андрію Залівському звернення, в якому просив доповнити рішення міської ради “Про надання пільг з безкоштовного відвідування плавального басейну КП “Спорткомплекс Шахтар” пунктом, що стосується дітей сімей загиблих шахтарів внаслідок нещасного випадку на виробництві. Реагуючи на звернення, Червоноградська міська рада вирішила внести зміни в своє рішення від 16.11.2023 №2168 “Про надання пільг з безкоштовного відвідування плавального басейну КП “Спорткомплекс Шахтар””, надавши таку змогу дітям з 1 січня 2024 року.

Офіс Шахтаря разом з Благодійним проєктом “Пташки Перемоги” організували в Червонограді благодійний вечір-аукціон, метою якого був збір коштів на дрони для Збройних сил України. Загальна сума виручених коштів становила 900 тисяч гривень. За них було придбано FPV-дрони (камікадзе) для ураження живої сили та технічних засобів ворога, частину з яких було передано військовим з 63 окремого батальйону територіальної оборони.

За сприяння керівника ТРЦ “Майдан” Анастасії Бурцевої Офіс Шахтаря отримав 43 безкоштовні запрошення на виставку риб з усього світу “Підводний світ” для дітей загиблих воїнів, мобілізованих та демобілізованих шахтарів.

За спільної ініціативи із Благодійним фондом “КАВА”, “Офісом Воїна” та “Офісом Шахтаря” оголосили благодійну онлайн-лотерею “Ваш донат на ЗСУ – ваш 15 iPhone”.

Мета – зібрати 1,5 мільйона гривень на покупку 100 FPV-дронів для 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Цей збір є дуже цікавим та інтригуючим, адже кожен з вас після його завершення має можливість виграти новий iPhone 15 pro.

За три місяці роботи до Офісу Шахтаря надійшло понад 50 звернень з різних проблемних питань. Більшість громадян, які звернулися, вже отримали юридичну та правову допомогу, консультації.

Офіс Шахтаря допомагав колективам шахт різноманітними інформаційними підказками, зокрема ведучи відкриту інформаційну політику з різноманітною тематикою у соціальних мережах. Завжди був на зв’язку з апаратом управління ДП “Львіввугілля”, директорами відокремлених підрозділів та профспілками задля якнайкращого та найшвидшого вирішення тих чи інших проблемних питань.

Також Офіс Шахтаря бере активну участь в інформаційній політиці програми “Відродження села”, ініційованої Максимом Козицьким та Орестом Кавецьким. Офіс Шахтаря шукає можливості із надання послуг реабілітації для демобілізованих шахтарів-воїнів, детальніше про це повідомимо згодом. Вивчає потребу якісної питної води на підприємствах ДП “Львіввугілля”, провів аналіз і уже на шляху вирішення цього питання.

Офіс Шахтаря запрошує усіх охочих доєднатися до волонтерської спільноти проєкту і поділитися власними ідеями, спрямованими на забезпечення сталого розвитку вугільних регіонів та захисту шахтарської спільноти.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.