За донат для ЗСУ розігрують 15 iPhone

Благодійний фонд “КАВА”, “Офіс Воїна” та “Офіс Шахтаря” оголосили благодійну онлайн-лотерею “Ваш донат на ЗСУ – ваш 15 iPhone”.

29.01.2024
За донат для ЗСУ розігрують 15 iPhone

Про це повідомив голова Золочівської районної ради Орест Кавецький.

Мета – зібрати 1,5 млн. гривень на покупку 100 fpv-дронів для 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Головний приз лотереї – iPhone 15 Pro.

Зокрема, потрібно придбати умовний іменний лотерейний квиток, задонативши 200 гривень на банку збору. Під час переказу коштів необхідно вказати свої особисті дані: прізвище, ім’я та номер телефону. Чим більшу суму ви переказуєте на банку, тим більше шансів на перемогу. Донатити (придбати квиток) потрібно за посиланням.

“Чим більше людей дізнається – тим швидше буде досягнута мета збору! Переможця буде визначено рандомно у прямому ефірі серед власників лотерейних квитків, після того, як банка збору буде заповнена. Головний приз iPhone 15 Pro люб’язно погодився надати магазин продукції Apple в Україні – iPeople“, – йдеться у повідомленні.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.