На Львівщині нагородили переможців конкурсу декламування поезії Шевченка серед школярів

29 березня у Сокалі і Червонограді Львівської області відбулося нагородження переможців і учасників дитячо-юнацького конкурсу декламування поезії Тараса Шевченка-2024.

30.03.2024
На Львівщині нагородили переможців конкурсу декламування поезії Шевченка серед школярів

Як повідомляє ДП “Львіввугілля”, у патріотичному флешмобі взяли участь 1269 дітей, які декламували на камеру поезії Кобзаря з нагоди 210 річниці з дня його народження.

“Це рекордна кількість учасників за чотири роки проведення конкурсу, – поділився організатор конкурсу, радник начальника Львівської обласної військової адміністрації Орест Кавецький. – Дякую усім батькам, вихователям, вчителям, які допомогли дітям створити чудові конкурсні відео.”

Дипломи отримали понад 300 дітей з Сокальщини. Учасників привітали й долучилися до нагородження офіцери 63-го окремого батальйону 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Роман Коляда та Ігор Федячко, керівник ДП “Львіввугілля” Вадим Крась.

Виступ ансамблю бандуристів “Зорецвіт” під керівництвом Христини Бабачук із Дитячої школи мистецтв ім. В. Матюка м. Сокаль додав заходу урочистості та атмосферності.

Серед учасників з Червонограда більшість – з шахтарських родин. Отримати дипломи приїхали також діти з Белзької та Великомостівської ТГ, а ведучою заходу була Ольга Базан.

Переможницями у своїх вікових групах, які визначилися за результатами голосування у групі “Ініціативи Ореста Кавецького”, стали червоноградки Анна Коваль та Софія Демчук. Вони отримали нагородні сертифікати по 10 000 грн.

Батько Софії багато років працює на одній з копалень ДП “Львіввугілля”.

“Цей конкурс дуже захопив усю нашу сім’ю. Пишаюсь своєю талановитою донечкою, – розповів Тарас Демчук. – Вдячний організатору конкурсу Оресту Кавецькому за те, що залучає дітей до зацікавлення рідною культурою. Наші бабусі, дідусі тримали портрети Кобзаря поряд з іконами. Шевченкове слово з вуст понад тисячі дітей – це так надихає любити Україну і поєднує покоління.”

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.