Українським захисникам передали 100 дронів-камікадзе зі Львівщини

Голова Золочівської районної ради Орест Кавецький та представники від “Офісу шахтаря”, ДП “Львіввугілля”, відвідали військовослужбовців на передовій.

08.03.2024
Українським захисникам передали 100 дронів-камікадзе зі Львівщини

Бійцям ЗСУ передали “Пташки перемоги” безпосередньо коло лінії зіткнення з ворогом, аби вони могли належно оборонятися і звільняти нашу територію від окупантів.

“Наші військові мотивовані та мають добрий бойовий настрій. Передають всім вітання та дякують за те, що допомагаєте! Додам, що дрони були розподілені наступним чином: 63 окремий батальйон 103 ОБрТрО – 40 шт.;  64 окремий батальйон 103 ОБрТрО – 40 шт.; 24 окрема механізована та 5 окрема штурмова бригади – 15 шт.; 109 окремий гірсько-штурмовий батальйон – 5 шт. Разом до перемоги”,повідомив Кавецький.

Українські захисники подякували усім, хто долучився до ініціативи, яку організували благодійний фонд “KAVA”, яким керує Христина Кавецька, спільно з проєктами “Офіс шахтаря” та “Офіс Воїна”.

“Всі разом ми показали, що таке єдність і прагнення перемоги“, – заначили в “Офісі шахтаря”.

“Ми завжди повинні пам’ятати, що працювати і утримувати енергетичний фронт можемо завдяки нашим ЗСУ, тому висловлюймо вдячність захисникам, а також шукаймо способи підтримки для них, бо лише в єдності можливо побачити перемогу”,– додав Кавецький.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.