На Львівщині зібрали 1,5 млн гривень на дрони для військових

Для 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ зібрали кошти на закупівлю ста дронів-камікадзе.

19.02.2024
На Львівщині зібрали 1,5 млн гривень на дрони для військових

Про це повідомив голова Золочівської районної ради Орест Кавецький.

“Радий повідомити, що наш збір на 100 пташок-камікадзе для 103 ОБр ТрО ЗАВЕРШЕНО!

На банці – 1 400 000 грн, ще 100 000 гривень ми додамо з родинного фонду “КАВА”, – йдеться у повідомленні.

Також Кавецький додав, що 20 лютого о 12:30 годині в прямому ефірі на Facebook-сторінці відбудеться розіграш iPhone 15 Pro серед учасників, які придбали умовний іменний лотерейний квиток, задонативши 200 гривень на банку збору. Переможця буде визначено рандомно.

Нещодавно військові 63-го батальйону 103 бригади ТрО звертались з проханням до небайдужих долучитись до збору коштів на безпілотники, які зможуть ефективно знищувати ворога на передовій.

Нагадаємо, що організатори ініціативи “Ваш донат на ЗСУ – ваш 15 iPhone” – голова Золочівської районної ради Орест Кавецький, Благодійний фонд “КАВА”, “Офіс Воїна” та “Офіс Шахтаря”.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.