Львівщина відбудовує три села на Херсонщині, які постраждали від російських обстрілів

Львівська область розпочала відновлювати села Таврійське та Нова Зоря Херсонської області у межах національного проекту «Пліч-о-пліч».

19.07.2023
Львівщина відбудовує три села на Херсонщині, які постраждали від російських обстрілів

Як повідомляє очільник Львівської ОВА Максим Козицький, також планують відбудувати селище Біла Криниця.

«Бригади доставили ремонтні матеріали та починають заміну пошкоджених вікон, дверей та дахів у приватних житлах. Опісля – візьмуться за капітальне будівництво. Станом на зараз у Таврійському проживає орієнтовно 210 людей, у Новій Зорі – 50. Росіяни пошкодили як приватні будинки, так і школу, народний дім, дитсадок, фельдшерсько-акушерський пункт», –зазначив Максим Козицький.

Також на Херсонщині Львівщина відбудує селище Біла Криниця. Загалом на роботи у трьох населених пунктах у рамках проекту «Пліч-о-пліч» виділили 10 млн гривень. Львівська область планує відновити 300 об’єктів. Крім Львівщини, до відбудови деокупованих і постраждалих від російської агресії громад Херсонщини долучилися 15 областей України.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.