Діти у Львові, які втратили батьків через російські обстріли, отримають допомогу

Неповнолітні діти, батьки яких загинули від ракетних ударів росіян, отримуватимуть від міста 30 тисяч гривень.

14.12.2023
Діти у Львові, які втратили батьків через російські обстріли, отримають допомогу

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Програму затвердили 13 грудня на сесії міськради. Йдеться про щорічну одноразову допомогу в розмірі 30 тисяч гривень кожній дитині до досягнення її повноліття. У Львівській громаді на сьогодні мешкає 10 дітей цієї категорії.

Раніше у Львові прийняли програму допомоги дітям, батьки яких загинули на війні чи отримали важку інвалідність (1-ї групи) внаслідок війни.

Щороку місто надаватиме 50 тисяч гривень на навчання та оздоровлення дитини – до досягнення її повноліття. Перші 204 дитини вже отримали таку допомогу, приймання заяв триває (документи приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарській, 41).

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.